pisanie na laptopie

Jak dzielić się ziołem w trakcie pandemii

Nadal jesteśmy w środku szalejącej scamdemii i, oczywiście, nadal nie dzielimy się ziołem. Każdy jest tym zmęczony, a społeczność jako całość zdecydowanie tęskni za dniami, kiedy mogliśmy wszyscy spotkać się i zapalić razem. COVID-19 zakłócił każdy aspekt życia, a co za tym idzie, trzeba się do tego dostosować.

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, szukamy sposobów, aby doświadczyć tego magicznego połączenia, które pochodzi z dzielenia się trawką z innymi. Podczas gdy podawanie jointa jest zawieszone na czas nieokreślony, wciąż jest kilka sposobów, które mogą pomóc wam razem udać się w tripa.

Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest bezpieczeństwo społecznego dystansu. Zachowaj ślinę dla siebie, nigdy nic nie podawaj i nie wydychaj w pobliżu innych.

Oto pięć sposobów na dzielenie się trawką podczas pandemii.

Sesje wirtualne

Źródło Zdjęcia: unsplash

Wirtualne sesje są do bani, ale są tym, co mamy w chwili obecnej. Nie chodzi o to, że nie są one świetne do prowadzenia rozmów, ale o to, że nie masz tych fizycznych wskazówek jak kiedy jesteś tam faktycznie, wiedząc, kiedy rozmawiać, a kiedy nie. Więc zwykle kończą się mówieniem przez siebie, a ty uznajesz, że łatwiej będzie palić trawkę słuchając tych tyrad przed 30 minut.

Mimo to obecnie nie ma bezpieczniejszej metody komunikacji twarzą w twarz niż Discord, Google Meet itp.

Wyślij wiadomości i powiedz wszystkim ziomkom czas i datę, gdzie każdy może zwinąć osobistego jointa lub załadować własną lufkę, wskoczyć na kamerę przed kompem i podzielić się tym z tymi, których kochasz. Punkty bonusowe, jeśli wszyscy mają ten sam produkt.

Wymień się domowymi produktami jadalnymi

Przyjaciel dał mi słoik gumisiów, które on i jego żona zrobili w domu. To nie tylko sprawiło, że poczułem się kochany. Pokazało mi również kolejny bezpieczny sposób dzielenia się trawką w czasach COVID.

Jeśli chcesz, możesz podnieść swoje kulinarne umiejętności w zakresie marihuany. Może nadszedł czas, abyś w końcu upiekł pierwszą partię brownies z ziołem, które zawsze chciałeś zrobić. Następnie możesz podzielić je na części, zapakować do torebki i podrzucić ziomkom do oceny.

Dodatkowo, jeśli chcesz być jeszcze bardziej nieszablonowy, możesz zrobić małą sesję gotowania online z przyjaciółmi. Każdy robi swoją własną partię brownies, tak że każdy dzieli się trawką z innymi. Prawdziwy „Mistrz Kuchni„.

Podzielenie podwójnego skręconego jointa

Źródło Zdjęcia: unsplash

Podobnie jak w przypadku oddzielnie rolowanego jointa, dzielenie podwójnego z przyjacielem jest najbliższą rzeczą, jaką można zrobić, aby w tym trudnym okresie korzystać z tego samego urządzenia.

Podwójnie rolowany joint to po prostu joint z filtrem na obu stronach. W ten sposób skręca się skręta w papierze typu king size plus filtr. Następnie przecina się jointa na pół i rzuca drugą połowę osobie, z którą się pali. I voila: palicie teraz to samo ziele i tego samego jointa, ale zgodnie ze wszystkimi wytycznymi.

Palenie tego samego kwiatu lub ekstraktu osobno

Źródło Zdjęcia: unsplash

Skoro mowa o tym samym produkcie, innym sposobem na bezpieczne dzielenie się trawką podczas pandemii jest dosłowne palenie tego samego co twoi przyjaciele. W trakcie można prowadzić między sobą POC (pytajcie o cokolwiek). Można to zrobić wirtualnie, ale także osobiście. Pod warunkiem, że jesteście na zewnątrz i stoicie w bezpiecznej odległości od siebie.

Podczas gdy nadal brakuje faktycznego dzielenia się jointem, dzielenie się trawką jest nadal bez zmian. Stamtąd będziesz w stanie omówić produkt, haj i wszystko inne, czego nam wszystkim brakuje w ceremonialnym kręgu palenia.

Następnym razem, gdy zakupisz świeży kwiat lub dAb, kupcie podwójną dawkę. Następnie daj jeden gram swojemu ziomkowi, powiedz mu, żeby go skręcił lub załadował i bam – więź, która pochodzi z bycia w momencie wspólnego haju pozostaje żywa i ma się dobrze.

Konopna zabawa w chowanego

Źródło Zdjęcia: unsplash

Na Instagramie, 710 Labs w Kalifornii robą dropy. Biorą torbę z produktami i zostawiają je gdzieś w ukryciu. Następnie informują o tym ludzi na instagramie, aby mogli wyjść i je zgarnąć. Jest to świetny sposób, aby podzielić się ziołem w tym okresie. A jeśli jesteś w nastroju dawania, możesz zrobić coś podobnego ze swoimi ziomkami.

Sklć torbę ze smakołykami, podrzuć je pod drzwi swoich przyjaciół, jak w przypadku dostawy Amazon Prime. Następnie wyślij im tekst „Te… Spójrz na zewnątrz”.

____
Nasiona szczepów, które pomogą Ci przetrwać pandemię, znajdziesz na panpestka.pl
2021-02-03 16:20:00

Dodaj komentarz