5 szczepów marihuany dla ludzi, którzy kochają sosnowe smaki

5 szczepów marihuany dla ludzi, którzy kochają sosnowe smaki

Czy kiedykolwiek wchodziłeś w najgłębsze zakątki lasu, brałeś głęboki oddech i dostawałeś orzeźwiający powiew sosnowych aromatów? Co by było, gdybym ci powiedział, że możesz zdobyć to samo doświadczenie, wąchając niektóre odmiany marihuany i terpeny?

Podobnie jak cytrusowe, jagodowe i gazowe smaki, marihuana może mieć również zapachy i aromaty sosny. Wiele osób oczekuje, że te smaki będą odzwierciedlać pinenę, co sprzyja czujności i jest terpenem również występującym w roślinach i iglakach, ale niektóre z tych szczepów nawet nie zawierają tego terpenu.

Jeśli pachnieć jak spacer po lesie brzmi dla ciebie jak gratka, oto 5 szczepów konopi, które możesz kupić teraz.

Dutch Treat

Źródło Zdjęcia: imcannabess.com

Dutch Treat jest popularną odmianą, która stała się niezbędna w kawiarniach w Amsterdamie. Ma gęste, kleiste pąki, ale co ważniejsze, ma słodki smak sosny, która uderzy Cię prosto w nos.

Większość ludzi oczekuje haju mózgowego, który sprawi, że będziesz czujny, a jednocześnie zrelaksowany, co sprawia, że Dutch Treat będzie wspaniałą odmianą do kreatywnych zadań. Dutch Treat dominuje w terpenie terpinolenowym, mircenie i ocimenie.

Larry OG

Źródło Zdjęcia: taniesianie.com

Larry OG to cholerny ogień. Powiem ci to prosto z mostu. Nazywany również Lemon Larry, ten krzyż OG Kush i SFV OG ma znane cytrusowe zapachy, następnie silne akcenty sosny, które zadowolą podniebienie każdego konesera OG.

Te smaki są napędzane przez połączenie terpenów mircenu, limonenu i kariofilenu. Z tych terpenów pochodzi doświadczenie, gdzie większość ludzi mówi, że jest potężny, ale nie przytłaczający, przypominające wzloty wielu fenotypów OG Kush i krzyżówki.

King Louis XIII

Źródło Zdjęcia: shopify.com

King Louis XIII jest dominujący w limonenie szczepem o smaku pieprzu. Nie ma na ten temat zbyt wielu informacji, ale wielu uważa, że jest to odmiana dominująca z genetyki OG. Ma ziemisty i pieprzowy zapach, smak jest jak pikantny Kush, a większość uważa, że jej efekty są silnie relaksujące.

Chcesz się dziś przespać? Ta odmiana pewnie Ci w tym pomoże.

Superglue

Źródło Zdjęcia: cannaconnection.com

Ten dominujący w Indica krzyż Afghani i Northern Lights produkuje dominujący limonen, mircenę i terpeny kariofilowe. Silna odmiana, Superglue jest tutaj, aby posadzić z silnym cielesnym hajem, ponieważ pochodzi z odmian super pikantnych i pieprzowych.

Większość ludzi mówi, że po paleniu tej odmiany czują się zrelaksowani, szczęśliwi i euforyczni, ale niektórzy mówią również, że czują się kreatywni i wzniośli, więc jeśli szukasz idealnie wyważonej opcji na tej liście, przywitajcie się z Superglue.

SFV OG

Źródło Zdjęcia: respectmyregion.com

SFV OG jest fenotypem OG Kush z terpenami i efektami OG Kush. Ta odmiana dominująca w sative pachnie ziemią, sosną i cytryną, a jej efekty uderzają w głowę i ciało silnym zamgleniem, co sprawia, że świetnie nadaje się do chłodzenia na słońcu w ciągu dnia.

Należy zauważyć, że SFV OG i SFV OG Kush nie są tą samą odmianą, chociaż mają podobną genetykę i właściwości. Podobnie jak OG Kush, SFV OG dominuje w mircenie, limonenie i kariofilenie.

2020-06-25 16:20:19

Dodaj komentarz