5 szczepów marihuany dla ludzi, którzy kochają wanilię

Waniliowe odmiany marihuany są satysfakcjonujące i mają zwykle słodki, cukrowy, a czasem nawet ciastowaty lub kremowy smak, dzięki czemu ich dym ma smak prawie jak lukier do ciast urodzinowych (na wierzchu naturalny, ziemisty zapach zioła).
Często te szczepy są dość silne, więc jeśli wybierasz się do sklepu z ziołem na pyszny przysmak, który sprawi, że będziesz naćpany jak latawiec, zapraszamy do artykułu spożywczego.

Vanilla Kush

Źródło Zdjęcia: panpestka.pl

Vanilla Kush to potężna indica, pochodząca z linii Afghan i Kashmir. Genetyka Kush daje jej odrobinę tych cytrusowych terpen OG, ale dym nadal będzie uczucie gęstego ciastowego – wtedy wanilia wkracza to akcji.

Palenie tej odmiany może dać nam różne rezultaty, ale Vanilla Kush ma tendencję do silnie relaksującego haju. Sprawdźcie tę odmianę, jeśli szukacie zamiennika melatoniny.

Wedding Cake

Źródło Zdjęcia: panpestka.pl

Wedding Cake, oh, ten słodki, ziemisty Wedding Cake. Wedding Cake jest jednym z najbardziej popularnych szczepów w grze. Jest on fenotypem Triangle Mints i posiada różne zapachy i smaki.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to odmiana ziemista, której genetyka Kush jest bardzo znana, z pikantnym, liliowym, waniliowym podtekstem (stąd nazwa). Efekty zwykle przejmują umysł i ciało, ale niekoniecznie zamykają cię na kanapie, więc jeśli szukasz super nawalenia, zamglonego haju, chwyć się porcji tego.

Mendo Breath

Źródło Zdjęcia: cannabisnow.com

Mendo Breath to silna indica, która nie jest przeznaczona do omdlenia płuc. To krzyżówka dwóch siłaczy, OGKB i Mendo Montage, a rezultatem są gęste, mroźne pąki, które pachną jak słodka ziemia i wanilia. To naprawdę mroźny przysmak.

Jeśli chodzi o efekty, to jest to ciężki haj, który umieści Cię w kolebce, więc najlepiej jest podejść do Mendo Breath z podejściem”noc to odpowiednia pora”.

Ice Cream Cake

Źródło Zdjęcia: weedmaps.com

Ice Cream Cake jest jednym z najlepszych szczepów, które można uzyskać w postaci koncentratu. Pax Pod, haszysz z wody lodowej, cokolwiek, to nie ma znaczenia; ten olej haszyszowy ma tak wyrazisty smak ciasta, że dym cholernie blisko smakuje jak kryształki cukru.

Seed Junky wyhodował ICC krzyżując swoje słynne Wedding Cake z jeszcze bardziej znanym Gelato #33, więc już wiesz, że to mocny boi, który będzie miał Twoje pośladki na kanapie. W krainie szczepów deserowych, Ice Cream Cake to królowa balu

Orange Dream

Źródło Zdjęcia: growdiaries.com

Myślałeś, że wyjdziesz z tej listy bez czegoś, co smakuje jak kremówka? Wszystko, co wiemy, to wielkie zioło o wielkim smaku, a dominujący w sativie Orange Dream to właśnie to.

Ta krzyżówka Orange Crush i Blue Dream smakuje i czuje się jak letni przysmak z mocnymi smakami wanilii i cytrusów oraz podnoszącym nastrój haj, który pochodzi ze szczególnie lekkich efektów. Jeśli myślisz, że spodobałyby Ci się jakieś waniliowe smaki, ale poprzednie szczepy są trochę za mocne dla Twojego organizmu, spróbuj Orange Dream.

Źródło Zdjęcia: gettyimages.com
______
Nasiona tych i innych szczepów znajdziesz na panpestka.pl
2021-01-25 16:20:00

Dodaj komentarz